Our services_1 (EN)UAUa_employesАутсорсинг кадрового облікуБухгалтерські послугиНаші послуги _ 1 (UA)Наші послуги _2 (UA)Податковий консалтингФінансовий консалтингЮридичні послуги

З 28 вересня іноземцям дозволили в’їзд в Україну.

Іноземцям дозволили в'їзд в Україну

28 вересня припинила свою дію постанова КМУ №641 від 22 липня 2020 року в частині заборони в’їзду іноземців на територію України. В’їзд іноземців обмежувався з 28 серпня 2020 року терміном до 00 год 28 вересня 2020 року і надалі ця норма не була пролонгована.

Також немає окремої вимоги щодо обов’язкової самоізоляції іноземних громадян, осіб без громадянства, що в’їхали на територію України чи негативного тесту ПЛР. Не висуваються додаткові вимоги щодо в’їзду іноземців із країн із високим рівнем захворюваності на коронавірус COVID-19.

28 серпня діяла заборона на в’їзд в Україну іноземців і осіб без громадянства з метою транзиту через територію України. Зараз ця норма теж втратила чинність.

Для іноземців, які приїжджають в Україну з метою започаткувати тут бізнес, варто подбати про посвідку на тимпчасове проживання   та про підготовку необхідного пакету документів для реєстрації бізнесу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *