ПРО НАС

Консалтингова Компанія «Перший Економічно – Фінансовий Альянс» працює на ринку аудиторсько-консалтингових послуг з 1998 року. Основними клієнтами компанії є підприємства агропромислового, виробничо-промислового, будівельного і енергетичного комплексів, державні підприємства та бюджетні установи представництва зарубіжних компаній. Штат працівників складає 15 чоловік. Фахівці в вищою фінансово-економічною та юридичною освітою.

«Консалтингова компанія «Віадук» спеціалізується на наданні консалтингових та аутсорсингових послуг у сфері бухгалтерського обліку, права та фінансів. Термін аутсорсинг (з англійської outsourcing) передбачає передачу частину діяльності компанії позаштатним виконавцям на умовах підряду з метою зменшення часових чи фінансових витрат на ці процеси та для покращення якості результату. Це відносно новий різновид послуг, яким користуються все більше підприємців.

Наші послуги

Податковий консалтинг

Команда наших фахівців зможе допомогти вашій фірмі розробити чіткий і зручний механізм податкового обліку згідно з податковим законодавством

Бухгалтерські послуги

Консалтингова компанія “Віадук” – це компанія, яка надає професійні бухгалтерські послуги як для ФОП, середніх підприємств, так і для великих компаній.

Юридичні послуги

Ми надаємо юридичну допомогу як великим компаніям, так і малим фірмам і ФОП: комплекс юридичних послуг, починаючи від реєстрації підприємства, підготовка договорів та угод, тощо.

Аутсорсинг кадрового обліку

Ефективно побудований кадровий облік є одним із найважливіших аспектів ведення бізнесу. Але чимало малих фірм чи навіть компанії мають недостатньо досвіду у правильній організації кадрового обліку.

Фінансовий консалтинг

Консалтингова компанія “Віадук” надає послуги фінансового консалтингу із детального аналізу і тлумачення умов договорів кредитування чи страхування.

Наші переваги

 

НАДІЙНІСТЬ

 

НАДІЙНІСТЬ

 

НАДІЙНІСТЬ

 

НАДІЙНІСТЬ

 

НАДІЙНІСТЬ

 

НАДІЙНІСТЬ

 

НАДІЙНІСТЬ

 

НАДІЙНІСТЬ

Наша команда

Відгуки клієнтів

Вже майже рік співпрацюю із Консалтинговою компанією „Віадук”. Не було жодних зауважень до бухгалтерських послуг. Для малого бізнесу віддалено працювати це дуже зручно та економить багато сил та коштів. Задоволений на всі 100%

Сергей Добролюбов Приватний підприємець

Рекомендую кадровий аудит, помогли. Перевірили документи, найшли, то чого не було. Зразу для робітників зробили всі документи, привели все у порядок. Як директор я дуже довольний, що не потрібно хвилюваться за державні органи і штрафи.

Валентина Бойко Директор фірми Титан

Ми в соц мережах

Контактна інформація

м. Львів вул. Левицького 13
+380975676888

Запитати у нас