Our services_1 (EN)UAАутсорсинг кадрового облікуБухгалтерські послугиНаші послуги _ 1 (UA)Наші послуги _2 (UA)Податковий консалтингФінансовий консалтингЮридичні послуги

Вступили в дію зміни до Податкового кодексу

22 травня 2020 року набув чинності Закон про внесення змін до Податкового кодексу України у частині, що стосується вдосконалення адміністрування податків, усунення певних технічних та логічних неузгодженостей.

Метою впровадження цих змін до податкового законодавства є його узгодження зі світовими стандартами податкового контролю для всіх учасників міжнародної торгівлі та імплементації основних положень. Цей закон має на меті узгодити українське податкове законодавство із міжнародним, затвердженим у Плані дій BEPS.

У даному Законі також передбачена реформа Державної податкової служби України– перетворення її структури відповідно до концепції єдиної юридичної особи.

Однією з позитивних змін для бізнесу є збільшення можливостей он-лайн сервісу податкової: платники податків, що подають звітність в електронному вигляді та  пройшли ідентифікацію в електронному кабінеті, зможуть подати заявку про отримання документи від податкової у електронному вигляді.

Також цей Закон, що вступив в дію, містить положення про збільшення лімітів для ФОП, про які ми писали вже раніше. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *