Our services_1 (EN)UAUa_employesАутсорсинг кадрового облікуБухгалтерські послугиНаші послуги _ 1 (UA)Наші послуги _2 (UA)Податковий консалтингФінансовий консалтингЮридичні послуги

Хто звільняється від сплати ЄСВ у 2021 р. Зміни у законодавстві.

Оприлюднено
хто звільняється від сплати ЄСВ

З 1 січня 2021 р. вступлять в силу зміни, які передбачені Законом №592-ІХ “Про внесення змін до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” щодо усунення дискримінації за колом платників”. Зміни у даному законі покликані врегулювати нормиу, усунути неточності.

Тепер, з 1 січня 2021 року звільняються від сплати ЄСВ “за себе” фізичні особи-підприємці та особи, що проводять незалежну професійну діяльність і водночас є офіційно працевлаштовані і ЄСВ за них за місяці звітного періоду вже сплатив роботодавець. Але розмір сплаченого ЄСВ має бути не меншим від ЄСВ з мінімальної зарплати.

Також особам, що взяті на облік як фізичні особи-підприємці та водночас проводять незалежну професійну діяльність за одним видом діяльності більше не буде потрібно сплачувати ЄСВ двічі . 

Хочемо нагадати також, що від сплати ЄСВ “за себе” звільняються фізичні особи-підприємці та особи, що проводять незалежну професійну діяльність, які вже отримують пенсію за віком. Крім цього, додана ще норма про звільнення тих осіб, що отримують пенсію за вислугою років. Не сплачують ЄСВ і особи з інвалідністю..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *