UAUa_employesБухгалтерські послугиНаші послуги _ 1 (UA)Наші послуги _2 (UA)Податковий консалтингФінансовий консалтингЮридичні послуги

Консультаційні послуги

Бухгалтерське обслуговування ТОВ, ФОП, ГО у Львові

Консалтингові послуги – це послуги з консультування або навчання керівників чи працівників фірми, що стосується питань  бухгалтерії, податкового обліку, кадрового діловодства чи юридичних питань. які в подальшому будуть застосовані у діяльності фірми для оптимізації процесів, зменшення видатків, уникнення помилок і збільшення ефективності роботи бізнес-процесів.

Наші фахівці володіють комплексом знань, що поєднаний з практичними навичками у сфері обліку і права. Тому готові розробити практичні рекомендації для того, щоб допомогти працювати бізнесу більш ефективно, оптимізованіше і  більш правильно виконувати операції обліку і звітності.

Консалтингова компанія спеціалізується на бухгалтерському, кадровому, фінансовому (страховому і кредитному), юридичному консалтингу.

Наші консалтингові послуги націлені на виконання, перш за все, таких завдань:

  • навчити правильно виконувати типові і нетипові бухгалтерського, кадрового, податкового обліку.
  • інформування про положення в законодавстві, їх вимоги і процедура, яка має бути дотриманою, а також їх застосування
  • допомога у виправленні помилок обліку
  • розробка практичних рекомендацій
  • експертна оцінка на основі аналізу діяльності
  •  скласти план дій та перелік заходів для вирішення проблемних ситуацій

Скористатись нашими консультаційними послугами можна як тільки Ви запланували реєстрацію фірми, а також у процесі роботи, якщо виникнуть практичні питання і під час процесу ліквідації (закриття ФОП)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *