UAАутсорсинг кадрового облікуБухгалтерські послугиПодатковий консалтингФінансовий консалтингЮридичні послуги

Аутсорсинг-це…

Аутсорсинг – це термін, який походить від англійського outsource (“зовнішнє джерело”). Саме суть використання “зовнішнього джерела” в обслуговуванні діяльності і бізнес-процесів компанії найкраще характеризує аутсорсинг. Іншими словами його ще називають субпідрядом.
На практиці аутсорсинг полягає у делегуванні виконання певних функцій сторонніми компаніями, які спеціалізуються на наданні аутсорсингових послуг.

Найбільшою популярністю аутсорсинг користується в США. Там аутсорсинговими послугами користується понад 80% всіх компаній. Серед таких компаній є не лише бізнес, а також і урядові компанії.

Менша частка фірм, які використовують аутсорсингові послуги у своїй діяльності, в Європі, але вона має тенденцію до постійного зростання.

Найчастіше на аутсорсинг віддають бухгалтерський, податковий, кадровий облік, напрямок ІТ, юридичні і рекламні послуги. На аутсорсинг віддають бізнес-процеси, що супроводжують основний вид діяльності.

Аутсорсинг дозволяє зосередитись фірмам на більш стратегічно важливих функціях: нарощення потужностей, розширення асортименту чи освоєння нових ринків та ніш, у той час, коли професіонали обслуговують супровідні бізнес-процеси. І що важливо розуміти, при цьому аутсорсинг обходиться дешевше за штатних працівників. Така економія може бути більшою в 5-10 разів від найму працівників і обслуговування їхнього робочого місця, а також підвищення їхньої кваліфікації.

Аутсорсингові компанії звертають велику увагу на нові технології, відстежують тенденції, вони зацікавлені, щоб їхні працівники були висококваліфікованими, вміли швидко виконувати типові операції і якісно вирішувати нетипові задачі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *