Our services_1 (EN)UAАутсорсинг кадрового облікуБухгалтерські послугиНаші послуги _ 1 (UA)Наші послуги _2 (UA)Податковий консалтингФінансовий консалтингЮридичні послуги

Перевірка стану оцифрування трудових книжок

Оприлюднено
електронні трудові книжки

На оновленому порталі Пенсійного фонду України можна дізнатись про стану оцифрування відомостей про діяльність працівника. Дана функція є в розділі “Відомості про трудові відомості“.

Щоб отримати результат про статус усіх надісланих звернень щодо оцифрування, необхідно на порталі ПФУ заповнити всі поля. Таким чином можна дізнатись про статус опрацювання відсканованих документів як окремого працівника, так і всіх працівників фірми загалом.

На що важливо звернути увагу, лише значення “Виконано” свідчить, що відскановані відомості про трудову діяльність застрахованої особи опрацьовані ПФУ і такі дані актуалізовані.

Подати відскановані відомості про трудову діяльність для оцифрування на порталі Пенсійного фонду може кожен охочий.Також ці дані може внести і роботодавець за своїх працівників.

Вимоги до оформлення скан-копій трудової книжки:

  •  скани трудової книжки повинні містити всі заповнені сторінки, навіть про нагороди працівника;
  •  скан-копії повинні бути кольоровими.

У разі якщо трудова книжка не відповідає загальним вимогам, то звернення буде відхилено і в особистому кабінеті на веб-порталі ПФУ можна буде ознайомитись із причиною відхилення.

Як зазначається на сайті ПФУ, опрацювання даних з трудової книжки, складається з двох етапів:

І етап: дані з трудової книжки візуально перевіряються на можливість оцифрування. Якщо результат позитивний, проводиться переведення даних трудової книжки у цифровий формат.

ІІ етап: здійснюється перевірка записів трудової книжки: із даними системи персоніфікованого обліку та на дотримання вимог “Інструкцій про порядок ведення трудових книжок працівників”. На цьому етапі визначаються періоди, які будуть зараховані при призначенні пенсії.

За результатом цих двох етапів може виявитись необхідність в надання додаткових документів чи здійсненні перевірок. 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *