Our services_1 (EN)UAUa_employesАутсорсинг кадрового облікуБухгалтерські послугиНаші послуги _ 1 (UA)Наші послуги _2 (UA)Податковий консалтингФінансовий консалтингЮридичні послуги

Чи може претендувати на допомогу бізнес у областях, які вийшли із “червоної” зони?

Оприлюднено
Чи може претендувати на допомогу бізнес у областях, які вийшли із "червоної" зони?

Цього  тижня Львів вийшов із “червоної” карантинної зони у “жовту” зону. Нагадуємо, що:

  • з 26 квітня дозволено роботу всіх магазинів, торгівельних центрів, закладів громадського харчування, закладів культури: театрів, кінотеатрів, музеїв, галерей
  • з 27 квітня відновили пільговий проїзд ( у часовому проміжку з 11 по 16 год)
  • з 5 травня відновлять роботу позашкільні гуртки і до школи повернуться учні 5-11 класів.

Але чи зможе розраховувати львівський бізнес на одноразову допомогу від уряду у розмірі 8000 грн.? На це питання відповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Зокрема, він зазначив, що бізнес, який працює в областях, що вийшли із “червоної” зони зможе отримати допомогу від держави. Прийняття заяв розпочалося ще 19 квітня.

Про цю одноразову допомогу ми вже писали раніше.

 Отримати одноразову допомогу можна, оформивши її за допомогою додатку “Дія” чи на єдиному державному веб-порталі адміністративних послуг. Система автоматично визначає чи претендент- подавач заяви має право на її отримання. Найперше, програма визначатиме чи основний КВЕД є у Переліку КВЕДів на отримання допомоги, з яким можна ознайомитися детальніше тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *