головна сторінка сайта консалтінгової компанії ВІАДУК   додати до вибраного  
ГОЛОВНА Про нас
ПРО  НАС

«Консалтингова компанія «Віадук» спеціалізується на наданні консалтингових та аутсорсингових послуг у сфері бухгалтерського обліку, права та фінансів.

Термін аутсорсинг (з англійської outsourcing) передбачає передачу частину діяльності компанії позаштатним виконавцям на умовах підряду з метою зменшення часових чи фінансових витрат на ці процеси та для покращення якості результату. Це відносно новий різновид послуг, яким користуються все більше підприємців.

 

 

Найголовніші переваги аутсорсингу:

Безпека. Довіривши ведення бухгалтерії підприємства, керівництво компанії дуже часто отримує не лише своєчасну здачу бухгалтерської звітності, але й захист своїх інтересів перед контролюючими органами.

Економія. Аутсорсинг дозволяє заощадити на утриманні штатних бухгалтерів, юристів, аналітикив та при цьому дає можливість користуватись послугами досвідчених фахівців у галузях фінансового обліку,податкової звітності та права.

Надійність. Аутсорсингова компанія несе відповідальність за виконану роботу згідно з договором на обслуговування та чинним законодавством.

Поінформованість. Спеціалісти аутсорсингової компанії здійснюють постійний моніторинг законодавства, що допоможе не лише уникнути штрафів, але й отримати оперативні консультації щодо виправлення недоліків.

Досвід. Професінали, які обслуговують декілька фірм, мають чималий досвід, що дозволяє досконало орієнтуватися в поточних питаннях.

Гнучкість. При збільшенні або скороченні розмірів бізнесу підприємцю не доведеться займатися пошуком або скороченням працівників, а також витрачати зусилля на їх навчання, облаштування робочого місця, сплату податків. Достатньо переглянути вартість та об’єм послуг аутсорсингової компанії.

Тож головне завдання аутсорсингу – допомогти підприємцю зосередитись на основній діяльності, не витрачаючи часу на допоміжні процеси. У результаті це суттєво підвищить ефективність Вашого  бізнесу, допоможе «обійти» конкурентів.

На Ваш успіх у бізнесі буде працювати команда кваліфікованих спеціалістів, серед  яких бухгалтери, економісти, юристи, кандидати економічних наук.

Обравши аутсорсингове обслуговування Ви кожного місяця економите на:

зарплата бухгалтера (разом з оподаткуванням)

від  2700 грн.

зарплата юриста (разом з оподаткуванням)

від 3000 грн.

фахові видання (бухгалтерські + юридичні)

від 350 грн.

офісна площа + офісна техніка та приладдя   (для 2 чол.)

від  800 грн.

ВСЬОГО:

від 6850 грн.

Послуги консалтингової компанії «Віадук» з комплексного юридичного та бухгалтерського обслуговування коштуватимуть Вам від  550 грн./міс. для підприємців та від 1500 грн./міс. для юридичних осіб. Дитальніше про тарифи тут.

Отже, у разі вибору нашої компанії, Ваша  економія коштів складе до 5350 грн./ місяць:

Крім суттєвої фінансової економії та переваг аутсорсингового обслуговування Ви будете позбавлені проблем з підбору, тимчасовою непрацездатністю та відпустками персоналу.

Вибір за ВАМИ!!!